Magazín

Život v africké vesnici

V předchozím článku jsme vám ukázali, jak žijí praví, afričtí masajové. Pokud vám tento příběh unikl, doporučujeme se k němu vrátit a zpětně si ho přečíst.

Tentokrát vás vezmeme do typické vesnice v Africe, pod pohoří Mount Elgon, odkud Manu (člen ATOA týmu) pochází. Na tomto krásném místě, všude pokrytém oranžovou zeminou, jsme s rodinou strávili delší čas, abychom se společně poznali a oni mi mohli ukázat, jak rozmanitý a báječný život tu může být.

Tradiční masajská vesnice

Jak jsme slíbili v minulém článku, tak vás tentokrát vezmeme do pravé masajské vesnice, odkud pochází řidič Joseph, který nás provázel cestou na safari. Pokud vám předchozí článek o africkém safari unikl a neměli možnost ho přečíst, určitě se k němu vraťte.

Pravé africké Safari

Minule jsme vám ukázali začátek naší cesty a vzali vás do hlavního města Nairobi na místa, která jsme tam navštívili. Pokud jste ještě tento článek nečetli, doporučujeme se k němu vrátit.

Cesta za dobrodružstvím tam, kde jsme našemu batohu vdechli život

Je tomu už pár týdnů co jsme se vrátili z nejhezčího výletu v našem životě. Vyrazili jsme totiž do Keni, kde začal celý náš projekt. Naše zážitky si samozřejmě nemůžeme nechat pouze pro sebe a proto jsme se rozhodli se s vámi o ně podělit.

Vánoce v Keni? Pohoda, radost a setkávání

To, že se vánoční oslavy liší po celém světě, je nám všem dobře známé. Jak ale probíhají Vánoce na africkém kontinentu? Pojďte se s námi podívat do Keni, domova hned dvou členů týmu ATOA

5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení