Magazín

Život v africké vesnici

V předchozím článku jsme vám ukázali, jak žijí praví, afričtí masajové. Pokud vám tento příběh unikl, doporučujeme se k němu vrátit a zpětně si ho přečíst.

Tentokrát vás vezmeme do typické vesnice v Africe, pod pohoří Mount Elgon, odkud Manu (člen ATOA týmu) pochází. Na tomto krásném místě, všude pokrytém oranžovou zeminou, jsme s rodinou strávili delší čas, abychom se společně poznali a oni mi mohli ukázat, jak rozmanitý a báječný život tu může být.

Tradiční masajská vesnice

Jak jsme slíbili v minulém článku, tak vás tentokrát vezmeme do pravé masajské vesnice, odkud pochází řidič Joseph, který nás provázel cestou na safari. Pokud vám předchozí článek o africkém safari unikl a neměli možnost ho přečíst, určitě se k němu vraťte.

Pravé africké Safari

Minule jsme vám ukázali začátek naší cesty a vzali vás do hlavního města Nairobi na místa, která jsme tam navštívili. Pokud jste ještě tento článek nečetli, doporučujeme se k němu vrátit.

Cesta za dobrodružstvím tam, kde jsme našemu batohu vdechli život

Je tomu už pár týdnů co jsme se vrátili z nejhezčího výletu v našem životě. Vyrazili jsme totiž do Keni, kde začal celý náš projekt. Naše zážitky si samozřejmě nemůžeme nechat pouze pro sebe a proto jsme se rozhodli se s vámi o ně podělit.

Vánoce v Keni? Pohoda, radost a setkávání

To, že se vánoční oslavy liší po celém světě, je nám všem dobře známé. Jak ale probíhají Vánoce na africkém kontinentu? Pojďte se s námi podívat do Keni, domova hned dvou členů týmu ATOA

5 položek celkem
Zpět do obchodu